Go Back  FitDay Discussion Boards > FITDAY FORUMS > Off-Topic
Pəhriz və idman. >

Pəhriz və idman.

Community
Notices

Pəhriz və idman.

Thread Tools

Old 05-19-2023, 03:12 AM
FitDay Member

Default Pəhriz və idman.

Pəhrizdən əlavə, idman əlavə etmək faydalıdır. Evdə qalmaq və sadəcə az yemək sizi sürətli arıqlamağa məcbur etməyəcək. İdman olmadan edə bilməzsiniz. Hətta qaçmaq və ya futbol oynamaq da çox kömək edə bilər.
Warren36 is offline  
Old 05-21-2023, 01:55 AM
FitDay Member

Mən sizinlə tamamilə razıyam. İdman pəhriz saxlayarkən artıq çəkiləri yandırmağa kömək edir. Yeri gəlmişkən, idmanın pul qazana biləcəyini bilirdinizmi. Və əsas işə qarışmayacaq. https://aze.1xbet.com/az/ saytında siz idman mərcləri haqqında oxuya bilərsiniz. Mərcdən anlayan adamın pul qazanması daha asan olacaq.
ChristopherJudge is offline  
Old 05-24-2023, 05:41 AM
FitDay Member

what?
trallsham2021 is offline  
Old 05-25-2023, 03:15 AM
FitDay Member

wtf i don't understand you
bandsmet is offline  
Old 03-03-2024, 01:53 PM
FitDay Member

Hulabi's Avatar

Mən idman mərc oyunlarının çox böyük pərəstişkarıyam və hesab edirəm ki, həqiqətən etibarlı, artıq adı, rəyləri və s. olan yeri tapmaq çox vacibdir. İndiki vaxtda etibarlı bukmeker tapmaq çətin məsələdir. Amma Mostbet https://mostbet-azerbaycan.bet/ haqqında öyrənəndə uğur qazandım və mən də sizə bu haqda hər şeyi burada öyrənməyi çox tövsiyə edirəm. Mən özüm Azərbaycandanam və mərc etmək üçün keyfiyyətli yer tapmaq mənim üçün çox vacib idi. Bunu asanlıqla idarə etdim. Ümid edirəm sizin üçün də faydalı olar. Uğurlar.
Hulabi is offline  

Posting Rules